איך לעשות אהבה בדרך הנכונה

איך לעשות אהבה בדרך הנכונה

מספר מילים 308

כאשר אנו עם בת הזוג או מבלים בדירות דיסקרטיות בתל אביב, אנו נוטים להתייחס לעשיית האהבה כפעילות. אך צורת ההתייחסות הנכונה צריכה להיות כתהליך. נשים וגברים מעידים על סקס טוב דורש משחק מקדים ארוך המכין את הגוף והנפש. היעד של המסע הוא אורגזמה פרועה, ובשביל להגיע לשם אין קיצורי דרך.

שימו לב לטיפ של מקצוענים שאולי לא חשבתם עליו. את המשחק המתאים אפשר להתחיל עוד לפני שמגיע בת/בן הזוג. למשל האישה שמחכה שבעלה יחזור מהעבודה ויזיין אותה יכולה להתחיל את המשחק המקדים כאשר היא לבדה.

הבסיס הראשון

אל תזלזלו בנשיקות, ואל תעשו אותן בשביל לצאת ידי חובה. נשיקות הן חלק חשוב מאומנות האהבה. כדאי שתלמדו איך לתת נשיקות מפתות, אנחנו מקווים שלמדתם קצת על נשיקות בגילאי התיכון. צריך לדעת כיצד להצמיד את השפתיים, מתי לפתוח ומתי להכניס לפעולה את הלשון.
הבסיס השני
אז יצאתם לדיייט רומנטי והחזקתם ידיים. יופי זה כבר טוב. אבל אתם בהחלט יכולים להרשות לידיים שלכם לנדוד לכל מיני נקודות אסטרטגיות, גם כאשר אתם בחושך בקולנוע וגם ברכב. ולפעמים אפילו במסעדה ניתן להושיט יד מבלי שאף אחד יראה. זה מכין את האווירה לקראת מה שאחרי, וזהו חלק מאותו תהליך שעליו אנו מדברים.

בסיס שלישי

זהו השלב שבו יש להביא יחדיו את הנשיקות ואת מגע הידיים. אל תמהרו, הסקרים מוכיחים כי גם גברים וגם נשים מייחלים למשחק מקדים ארוך. אל תתבייש להרטיב את ידיך בחומר סיכה ולהתחיל לעסות את הכוס, עוד בכלל לפני שהתפשטתם. וגם האישה יכולה ללטף את הביצים כאשר היא יורדת לבצע מין אוראלי. פשוט לשלב את הפה, השפתיים והידיים בכל צורה אפשרית. זה יחמם את האווירה ולאט לאט תזרמו לשלב הבא של החדירה. ככל שתאריכו במשחק המקדים, כך צפויה לכם הנאה גדולה יותר בשלב הבא.

ויש עוד המשך

אל תסיימו את יחסי המין לאחר שהגעתם לפורקן. אתם יכולים להמשיך עוד קצת. במקום להפנות את הגב ולשכב לישון, אפשר להוציא את צעצועי המין ולהתחמם שוב לקראת האורגזמה השנייה. אל תהיו עצלנים, זה שווה את זה.
45קריות

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

קונדומים: חשיבות ההגנה הבטוחה והיעילה

כשמדובר במניעת הריונות לא רצויים והגנה מפני זיהומים המועברים במגע מיני (STI), קונדומים הוכחו כאחת השיטות האמינות ביותר למניעת הריון. נדן לטקס דק זה שימש…

קונדומים: חשיבות ההגנה הבטוחה והיעילה

לגלות את העיר התוססת של תל אביב: שילוב של היסטוריה, תרבות ומודרנה

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק במזרח התיכון המציע שילוב ייחודי של קסם העולם הישן וחיי עיר מודרניים. ממוקמת…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב: שילוב של היסטוריה, תרבות ומודרנה

ההיסטוריה המסקרנת והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

דירה דיסקרטית. עצם אזכור המילה מעורר תחושה של מסתורין, טאבו ושערורייה. זה היה נושא של קסם וגינוי במשך מאות שנים, עם קיומו שראשיתו בתרבויות עתיקות.…

ההיסטוריה המסקרנת והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות