חמשת פטישי המין המובילים שכדאי לדעת עליהם

חמשת פטישי המין המובילים שכדאי לדעת עליהם

מספר מילים 358

לא משנה איזה סוג של אדם אתה, המין האנושי מגוון להפליא בהעדפותיו המיניות. פטישים, המתייחסים לתשוקות מיניות שנראות חריגות או מוזרות לחלק מהאנשים, מקובלים יותר מאי פעם. יש מגוון רחב של פטישים, והנה כמה מחמשת המובילים שכדאי לדעת עליהם.

אקסהיביציוניזם. אקסהיביציוניזם כרוך במישהו שחווה עוררות באמצעות חשיפת איבריו הפרטיים או אקטים מיניים בפומבי או לאנשים ספציפיים שאינם מצפים לכך. זה יכול ללבוש צורה של אקסהיביציוניסט לחשוף את עצמם בפני מישהו שאינו מסכים או אפילו מחמיר, זה יכול לגרום למישהו לחשוף את איברי המין או השדיים שלהם לזרים תמימים. אקסהיביציוניסטים בדרך כלל שואבים הנאה מההלם וההפתעה שהם מעוררים מקורבנותיהם.

מציצנות. פטיש זה הוא ההפך מאקסהיביציוניזם; מישהו עם פיתול זה נהנה לראות אחרים עוסקים במעשים או פעילויות מיניות מבלי להפוך למשתתף. מציצנות כרוכה בדרך כלל בהנאה מינית באמצעות צפייה במישהו, כגון הצצה בחלונות או דרך דלתות, צפייה בתאי שירותים ציבוריים, או אפילו גלישה בכורסה במצלמת אינטרנט.

מציצנות נתפסת לעתים קרובות כלא אתית מכיוון שהיא נעשית ללא ידיעתם או הסכמתם של האדם או האנשים הנצפים. זה יכול גם להיות בלתי חוקי במדינות או במדינות מסוימות ויכול להוביל לחיובים עבור האדם המשתתף בפעילות.

קרוס-דרסינג. קרוס-דרסינג כרוך בלבישת בגדים של המין השני על מנת להשיג הנאה מינית. קרוס-דרסינג קיים מאז ימי קדם, שם הוא נתפס כביטוי של תרבות ואמנות, כמו גם כתרגול רוחני. בעידן המודרני, אנשים רבים רואים קרוס-דרסינג כצורה של ביטוי עצמי או דרך לחקור את הזהות המגדרית של האדם.

קשירה. שעבוד מתייחס לפעילות מינית הכרוכה בריסון של אחד מבני הזוג או שניהם. שעבוד כרוך בדרך כלל באלמנטים של כוח, כגון שאחד מבני הזוג נמצא בתפקיד דומיננטי או כנוע יותר. זה יכול לכלול שימוש בציוד מיוחד, כגון אזיקים, חבלים וכיסויי עיניים, כמו גם משחק תפקידים דמיוני.

פטיש לרגליים. פטיש כף רגל נחשב בדרך כלל הנפוץ ביותר מכל הפטישים. הוא מאופיין בכך שאדם חווה עוררות מינית מראייה, ליטוף, ליקוק או אפילו ריח של כפות רגליים של בן זוג. זה יכול אפילו לגרום לאנשים מסוימים לחוות את אותו סוג של הנאה מהלבשת רגליהם עם נעליים, גרביים וגרביונים.

יש אינספור פטישים שאנשים יכולים לחקור. פטישים אלה, המפורטים לעיל, הם רק ההתחלה. אם אתה מעוניין לחקור פיתול ששמעת עליו או אפילו אם רצית להתנסות במשהו קצת יוצא דופן, חשוב להשיג הבנה מסוימת של הפרקטיקות השונות המעורבות, כך שתוכל לעשות זאת בבטחה ובצורה אתית.

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

לגלות את היופי וההיסטוריה של חיפה: פנינה של עיר בישראל

כשאנשים חושבים על ישראל, הערים הסואנות תל אביב וירושלים עולות לעתים קרובות בראש. עם זאת, יש עיר נוספת שאסור להתעלם ממנה - עיר החוף הציורית…

לגלות את היופי וההיסטוריה של חיפה: פנינה של עיר בישראל

אוננות: מדריך מקיף

אוננות, הידועה גם בשם הנאה עצמית, גירוי עצמי, או אוטוארוטיות, היא פעולה של גירוי מיני עצמי. זהו היבט טבעי ונפוץ של המיניות האנושית שהיה נהוג…

אוננות: מדריך מקיף

לחקור את תנוחות המין הטובות ביותר: מדריך מקיף

סקס הוא חלק בלתי נפרד מהטבע האנושי, ולאורך ההיסטוריה אנשים התנסו בדרכים שונות של הנאה ואינטימיות. האבולוציה של החברה שברה את המחסומים המסורתיים, ואנשים פתוחים…

לחקור את תנוחות המין הטובות ביותר: מדריך מקיף