חרמן בארבע בבוקר

חרמן בארבע בבוקר

מספר מילים 314

מכירים את זה שאתם מתעוררים חרמנים בארבע בבוקר? קורה לכל גבר ולי זה קורה כמעט כל יום. ובדרך כלל מאוננים וחוזרים לישון. אבל לא יודע מה

זה התחיל שחיפשתי פורנו בשביל להביא ביד, אבל מייד קפצו לי הודעות של דירות דיסקרטיות בקריות. החלטתי לשלוח הודעה, ומייד קיבלתי תשובה. זה לא שתכננתי את זה מראש, אבל דבר אחד הוביל לאחר, ותוך חצי שעה מצאתי את עצמי מגיע לבקר נערה באחת הדירות הדיסקרטיות.
השעה הייתה כבר כמעט חמש בבוקר, וזה היה מפתיע שהנערות זמינות וחרמניות תמיד.

הלכתי אחרי הנערה לחדר השינה, שם היא הורידה את החלוק וחשפה לפני את גופה הערום. שתבינו שאני מדבר אתכם על כוסית מטורפת עם חזה מהסרטים וכוס מגולח. התקרבתי עלייה והתחלתי ללטף לה את הגוף, והיא כבר התחילה למשש לי את המכנסיים. וכמובן שהזין שלי כבר היה קשה. במיומנות וניסיון היא החלה לפתוח את כפתורי הג‘ינס, ושלפה את הזין שלי. אני כבר מיהרתי להוריד את החולצה, ותוך שנייה היא הייתה על הרצפה. היא הצמידה את שפתיה בעדינות לזין שלי. היא נשקה לו ברכות ועטפה אותו עם שפתיה. היא החלה למצוץ במקצועיות, תוך כדי שהיא נעזרת בידייה ומשחקת לי בביצים.

חייכתי בהנאה ושמתי את ידי על ראשה. אבל האמת שהמציצה הייתה פשוט מושלמת, ולא הייתי צריך לעשות כלום. רק ליהנות ולתת לה לעשות את העבודה.

אחרי כמה דקות היא התרוממה ונצמדה לגופי. התחלנו להתנשק והזין שלי נמחץ בין גופי לגופה. התנוענו ברכות וזה עשה לי נעים. הידיים שלי ליטפו את ישבנה העסיסי ושדייה הגדולים היו צמודים לגופי.

התיישבתי על קצה המיטה, והזמנתי אותה להתיישב עליי. החזקתי את הזין בידי וכיוונתי אותו פנימה בעודה מתיישבת עליו. היא עשתה זאת עם הגב עליי, והידיים שלי אחזו בשדיה. התחלתי להרים מעט את האגן, אבל לא הייתי צריך להתאמץ. היא החלה לקפץ.

הכוס שלה הרגיש לי כל כך טוב, גם כאשר החלפנו תנוחות. חשבתי לזיין בתחת, אבל לא יכולתי להיפרד מהתחושות של הכוס אז השארתי זאת לפעם הבאה. אני לא אשכח את המבט החתולי בסוף כאשר כל פניה היו מוכתמים בשפיך.

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות האינטימיים ביותר שלנו

פנטזיות ארוטיות הן תשוקות פרטיות, דמיוניות המושרשות במיניות שלנו. הם מבוססים על הרצונות, הצרכים והפחדים שלנו, מציגים את עצמם בצורה של חלומות בהקיץ, שיחות, זיכרונות…

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות האינטימיים ביותר שלנו

בלוגים ארוטיים: כל מה שאתה צריך לדעת

בלוגים ארוטיים הם מקור מצוין למידע מיני ובידור למבוגרים מעל גיל 18. הם מספקים מבט אינטימי על המיניות של יחידים וזוגות, ומספקים מבט אלטרנטיבי על…

בלוגים ארוטיים: כל מה שאתה צריך לדעת

חיפה: עיר קטנה עם כל כך הרבה מה להציע

מי שמחפש חוויה תרבותית ייחודית ותוססת לא צריך לחפש רחוק יותר מהעיר חיפה, ישראל. ממוקמת על מורדות הכרמל לאורך חופי הים התיכון של הכנרת, חיפה…

חיפה: עיר קטנה עם כל כך הרבה מה להציע