לאכול כוס עם קצפת

לאכול כוס עם קצפת

מספר מילים 313

אני אוהב לעשות דברים קצת שונים, גם כאשר אני מבלה בדירות דיסקרטיות בתל אביב. שום דבר קיצוני, אבל יש לי את הדרך שלי ליהנות מהדברים. ולכן באותו היום התחלתי בלאכול לה את הכוס. ושאני אומר לאכול לה את הכוס, אני מתכוון עם קצפת פשוטו כמשמעו.

הבאתי קצפת בספריי, ושמתי יישר על הכוס המגולח שלה. הוא היא מגולח בצורה משולשת שכזו, ועם הקצפת זה נראה פשוט מושלם. וכאשר הייתה על הכוס שלה מנה הגונה של קצפת, התחלתי ללקק ולנקות לה את הכוס. טעם מיצי הכוס התערבב עם טעם הקצפת וזה היה נפלא. לא רציתי להפסיק והוספתי עוד קצת קצפת מתוקה. ניקיתי בסבלנות את הכל, והיא נהנתה מהלשון שלי שמענגת לה את הכוס בצורה יסודית.

לאחר כרבע שעה שאני אוכל את עוגת הקצפת המיוחדת שלי הרגשתי שאני מוכן לזיין. היא הייתה על קצה המיטה, ורגל אחת הייתה תלויה בעבר והשנייה מקופלת כלפי מעלה. ואני פשוט השתחלתי בתנוחה קצת אקרובטית וחדרתי פנימה בזווית קצת מיוחדת.

הזין הגדול שלי נכנס אל תוך הכוס שלה. נכנס ויצא, וטחן אותה חזק. ואני הייתי מהופנט ממראה הגילוח המשולש, והשדיים אשר נעו בתנועות מעגליות כתוצאה מעצמת הזיון. היא כמובן גנחה בחוזקה ואני זיינתי במהירות.

ואז עליתי על המיטה והפכתי אותה. תפסתי אותה במותניים והרמתי את ישבנה כלפי מעלה. את הראש דחפתי על המיטה והיא תמכה בגופה בעזרת שתי ידיה וברכייה. וגם אני נעמדתי על ברכיה וחדרתי מאחור. זיינתי אותה כמו כלבה מיוחמת, והיא רק התחננה לקבל ממני עוד.

בשלב מסוים משכתי את גופה כלפי מעלה והזדיינו חזק כאשר שנינו על הברכיים ואני מאחוריה. כך יכולתי לאחוז במותניה ושדייה ולהצמיד אותה אליי.

היינו בתשוקה כל כך גדולה והמשכנו להחליף תנוחות. הפעם נשכבתי על הגב והיא נשכבה מעליי. כך יכולתי קצת לנוח בעודה מקפצת. היא רצתה לקבל מכל כיוון ואז המשכנו לעשות את זה כאשר היא בכיוון ההפוך.

קפיצי המיטה רעדו והזין שלי היה חסר שליטה. הביצים של רתחו והרגשתי שהשפיך עומד לגלוש. אחזתי בגרונה חזק והיא בקושי יכלה לנשום, ואז ברגע אחד התפוצצתי והבאתי לה שפריץ על הפנים.

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות האינטימיים ביותר שלנו

פנטזיות ארוטיות הן תשוקות פרטיות, דמיוניות המושרשות במיניות שלנו. הם מבוססים על הרצונות, הצרכים והפחדים שלנו, מציגים את עצמם בצורה של חלומות בהקיץ, שיחות, זיכרונות…

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות האינטימיים ביותר שלנו

בלוגים ארוטיים: כל מה שאתה צריך לדעת

בלוגים ארוטיים הם מקור מצוין למידע מיני ובידור למבוגרים מעל גיל 18. הם מספקים מבט אינטימי על המיניות של יחידים וזוגות, ומספקים מבט אלטרנטיבי על…

בלוגים ארוטיים: כל מה שאתה צריך לדעת

חיפה: עיר קטנה עם כל כך הרבה מה להציע

מי שמחפש חוויה תרבותית ייחודית ותוססת לא צריך לחפש רחוק יותר מהעיר חיפה, ישראל. ממוקמת על מורדות הכרמל לאורך חופי הים התיכון של הכנרת, חיפה…

חיפה: עיר קטנה עם כל כך הרבה מה להציע