מלונות לפי יום: הפיכת המלונות לנגישים יותר לאורחים לאורך כל היום

מלונות לפי יום: הפיכת המלונות לנגישים יותר לאורחים לאורך כל היום

מספר מילים 396

בשנים האחרונות, בתי מלון מרחיבים את שירותיהם כדי להציע אפשרויות נוספות לאורחים שלהם. אחד השירותים הללו המוצעים לאורחים הוא קונספט "מלונות לפי יום". רעיון זה מבקש להפוך את המלונות לנגישים יותר לאורחים, ולאפשר להם לבצע צ'ק-אין או לצאת מהמלון בכל עת במהלך היום – במקום לבצע צ'ק-אין רק בשעה מסוימת ביום או לבצע צ'ק-אאוט בשעה מסוימת ביום.

מלונות ביום הוא קונספט שפותח לראשונה על ידי אשת העסקים האמריקאית אמנדה פורייר לפני יותר מעשור. לאחר ההתנסויות שלה בניסיון להזמין חדר במלון כדי לנמנם בזמן הנסיעה, אמנדה זיהתה את הפוטנציאל להקל על התהליך עבור אלה שמחפשים לינה במהלך היום אבל לא רוצים לבלות את הלילה ואת ההוצאות של חדר מלון מלא. זמן קצר לאחר הקונספט שלה, החלו להופיע מלונות ביום בארה"ב ובמדינות נוספות, כמו ישראל ולאחרונה גם הודו.

מלונות לפי יום מציעים לאורחים את היכולת לשלם עבור כרטיס יומי לשהייה בחדר במלון למספר מסוים של שעות, בדרך כלל עד 12 שעות. כרטיסי כניסה יומיים אלה מספקים בדרך כלל את אותם שירותים כמו שהייה מסורתית במלון, אך אף אחד מהשירותים הליליים כגון משק בית ושירות חדרים. הם גם בדרך כלל מאפשרים לאורחים גישה לשירותים אחרים של המלון כגון חדר כושר, בריכה, ואפילו הספא בהתאם למלון שהם בוחרים. יתר על כן, מכיוון ששהות יום זו היא בדרך כלל רק כמה שעות הם נוטים להיות זולים יותר מאשר שהייה במלון קונבנציונאלי.

בדיוק כמו שהייה מסורתית במלון, מלונות לפי יום שונים בתמחור ובשירותים, כך שהאורחים מוזמנים לחקור ולהשוות מלונות שונים באתרי אינטרנט כגון Airbnb או Booking.com לקבלת המחיר הטוב ביותר וחבילת הנוחות. כרטיס הכניסה היומי כולל בדרך כלל גם גישה לאינטרנט האלחוטי של המלון. יתר על כן, כרטיסי כניסה יומיים אלה צפויים לעלות בפופולריות בשל המספר ההולך וגדל של מטיילים הזקוקים ללינה מהירה ובמחיר סביר למשך כמה שעות במהלך היום.

בנוסף לנוחות עבור הלקוח, מלונות ביום מספקים גם יתרונות למלון, כגון סיוע בהפחתת עלויות התפעול עקב פחות שירותי משק בית ושירותים. מכיוון שהחדרים משוחררים לפרק זמן קצר יותר, המלון יכול להפוך במהירות את אותם חדרים ולהכיל יותר אורחים הרבה יותר מהר. יתרון נוסף עבור המלון הוא שאין דמי עזיבה מאוחרת מכיוון שהלקוחות נדרשים בדרך כלל לבצע צ'ק-אאוט לפני השעה שצוינה.

בסך הכל, מלונות ביום מספקים נוחות וגמישות למטיילים הזקוקים לחדר במלון למשך זמן קצר יותר או בזמנים שונים מאלה המוצעים בדרך כלל על ידי הזמנות מלון מסורתיות. עבור בתי מלון, זוהי הזדמנות להגדיל את שיעורי התפוסה שלהם לאורך כל היום ולהציע שירותים חדשים לאורחים שלהם. לכן, מלונות ביום מייצגים מצב win-win הן עבור הלקוח והן עבור העסק.

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

קונדומים: חשיבות ההגנה הבטוחה והיעילה

כשמדובר במניעת הריונות לא רצויים והגנה מפני זיהומים המועברים במגע מיני (STI), קונדומים הוכחו כאחת השיטות האמינות ביותר למניעת הריון. נדן לטקס דק זה שימש…

קונדומים: חשיבות ההגנה הבטוחה והיעילה

לגלות את העיר התוססת של תל אביב: שילוב של היסטוריה, תרבות ומודרנה

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק במזרח התיכון המציע שילוב ייחודי של קסם העולם הישן וחיי עיר מודרניים. ממוקמת…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב: שילוב של היסטוריה, תרבות ומודרנה

ההיסטוריה המסקרנת והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

דירה דיסקרטית. עצם אזכור המילה מעורר תחושה של מסתורין, טאבו ושערורייה. זה היה נושא של קסם וגינוי במשך מאות שנים, עם קיומו שראשיתו בתרבויות עתיקות.…

ההיסטוריה המסקרנת והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות