מלונות לפי יום: הפיכת המלונות לנגישים יותר לאורחים לאורך כל היום

מלונות לפי יום: הפיכת המלונות לנגישים יותר לאורחים לאורך כל היום

מספר מילים 396

בשנים האחרונות, בתי מלון מרחיבים את שירותיהם כדי להציע אפשרויות נוספות לאורחים שלהם. אחד השירותים הללו המוצעים לאורחים הוא קונספט "מלונות לפי יום". רעיון זה מבקש להפוך את המלונות לנגישים יותר לאורחים, ולאפשר להם לבצע צ'ק-אין או לצאת מהמלון בכל עת במהלך היום – במקום לבצע צ'ק-אין רק בשעה מסוימת ביום או לבצע צ'ק-אאוט בשעה מסוימת ביום.

מלונות ביום הוא קונספט שפותח לראשונה על ידי אשת העסקים האמריקאית אמנדה פורייר לפני יותר מעשור. לאחר ההתנסויות שלה בניסיון להזמין חדר במלון כדי לנמנם בזמן הנסיעה, אמנדה זיהתה את הפוטנציאל להקל על התהליך עבור אלה שמחפשים לינה במהלך היום אבל לא רוצים לבלות את הלילה ואת ההוצאות של חדר מלון מלא. זמן קצר לאחר הקונספט שלה, החלו להופיע מלונות ביום בארה"ב ובמדינות נוספות, כמו ישראל ולאחרונה גם הודו.

מלונות לפי יום מציעים לאורחים את היכולת לשלם עבור כרטיס יומי לשהייה בחדר במלון למספר מסוים של שעות, בדרך כלל עד 12 שעות. כרטיסי כניסה יומיים אלה מספקים בדרך כלל את אותם שירותים כמו שהייה מסורתית במלון, אך אף אחד מהשירותים הליליים כגון משק בית ושירות חדרים. הם גם בדרך כלל מאפשרים לאורחים גישה לשירותים אחרים של המלון כגון חדר כושר, בריכה, ואפילו הספא בהתאם למלון שהם בוחרים. יתר על כן, מכיוון ששהות יום זו היא בדרך כלל רק כמה שעות הם נוטים להיות זולים יותר מאשר שהייה במלון קונבנציונאלי.

בדיוק כמו שהייה מסורתית במלון, מלונות לפי יום שונים בתמחור ובשירותים, כך שהאורחים מוזמנים לחקור ולהשוות מלונות שונים באתרי אינטרנט כגון Airbnb או Booking.com לקבלת המחיר הטוב ביותר וחבילת הנוחות. כרטיס הכניסה היומי כולל בדרך כלל גם גישה לאינטרנט האלחוטי של המלון. יתר על כן, כרטיסי כניסה יומיים אלה צפויים לעלות בפופולריות בשל המספר ההולך וגדל של מטיילים הזקוקים ללינה מהירה ובמחיר סביר למשך כמה שעות במהלך היום.

בנוסף לנוחות עבור הלקוח, מלונות ביום מספקים גם יתרונות למלון, כגון סיוע בהפחתת עלויות התפעול עקב פחות שירותי משק בית ושירותים. מכיוון שהחדרים משוחררים לפרק זמן קצר יותר, המלון יכול להפוך במהירות את אותם חדרים ולהכיל יותר אורחים הרבה יותר מהר. יתרון נוסף עבור המלון הוא שאין דמי עזיבה מאוחרת מכיוון שהלקוחות נדרשים בדרך כלל לבצע צ'ק-אאוט לפני השעה שצוינה.

בסך הכל, מלונות ביום מספקים נוחות וגמישות למטיילים הזקוקים לחדר במלון למשך זמן קצר יותר או בזמנים שונים מאלה המוצעים בדרך כלל על ידי הזמנות מלון מסורתיות. עבור בתי מלון, זוהי הזדמנות להגדיל את שיעורי התפוסה שלהם לאורך כל היום ולהציע שירותים חדשים לאורחים שלהם. לכן, מלונות ביום מייצגים מצב win-win הן עבור הלקוח והן עבור העסק.

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

היתרונות והחסרונות של אוננות – היכרות עם הנאה עצמית

אוננות קיימת עוד מלפני ההיסטוריה המתועדת, ולמרות שהיא יכולה לשאת סטיגמה שלילית, היא חלק בריא וטבעי של גילוי עצמי וחקירה. לאורך ההיסטוריה, אנשים דגלו בשימוש…

היתרונות והחסרונות של אוננות – היכרות עם הנאה עצמית

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה שוכר

מציאת ליווי מקצועי ואמין יכולה להיות תהליך מרתיע, ולכן חשוב לעשות קצת מחקר מראש. תעשיית הליווי מלאה בסוגים רבים ושונים של אנשים, גברים ונשים כאחד,…

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה שוכר

"דירות דיסקרטיות: לחקור את ההיסטוריה

"דירות דיסקרטיות: לחקור את ההיסטוריה שלהם ואת ההשפעה הנוכחית שלהם" במשך מאות שנים, הרעיון של הדירה הדיסקרטית היה אפוף ברמות שונות של טאבו, לעתים קרובות…

"דירות דיסקרטיות: לחקור את ההיסטוריה