15 תנוחות המין הטובות ביותר להנאה מקסימלית

15 תנוחות המין הטובות ביותר להנאה מקסימלית

מספר מילים 608

אין זה סוד כי תנוחה מינית משחקת תפקיד חשוב בהנאה בחדר השינה. תנוחות שונות מגיעות עם תכונות ייחודיות ומספקות ריגושים מפתים לשני בני הזוג. כדי לעזור לקוראים שלנו להגיע לגבהים חדשים של אקסטזה, הרכבנו רשימה של 15 תנוחות המין הטובות ביותר להנאה מרבית.

1. מיסיונר

התנוחה המיסיונרית המסורתית היא אולי תנוחת המין המגוונת והפופולרית ביותר. זה גם אחד הנוחים ביותר, מה שהופך אותו אידיאלי עבור אלה חדשים לקיים יחסי מין. כדי להגיע למצב המיסיונרי, בן הזוג החודר שוכב על גבי השותף המקבל, כאשר רגליו של השותף המקבל מופרדות זו מזו וברכיו של בן הזוג החודר כפופות ביניהן. התנוחה המיסיונרית מאפשרת שליטה מלאה במהירות ובעומק החדירה כשהם מחליקים את ירכיהם קדימה ואחורה, תוך שהיא מאפשרת גם נשיקות נלהבות.

2. דוגי סטייל

מרכיב עיקרי ברפרטואר המיני, סגנון כלבלב נתפס לעתים קרובות כתנוחה מועדפת עבור אלה המנוסים יותר בחדר המיטות. תנוחה זו נהדרת כשצריך קצת אקסטרה אינטנסיביות והיא טובה במיוחד למי שנמצא בחדירה עמוקה יותר ו/או במראה הישבן של בן הזוג. כדי להיכנס לסגנון הכלבלב, בן הזוג החודר כורע על ארבע, בעוד בן הזוג המקבל עומד על הידיים והברכיים.

3. קאוגירל/קאובוי

תנוחת המין עתיקת היומין הזו היא ריצוי קהל אמיתי. היכנסו לתנוחת הבוקר/קאובוי ממצב עמידה, כאשר בן הזוג המקבל מטפס על ברכי בן הזוג החודר ופונה אליהם. תנוחה זו מהווה ריגוש אמיתי עבור שני בני הזוג, כאשר בן הזוג החודר נותן להם את המושכות ומקים שליטה על העומק, המהירות וזווית החדירה, בעוד הפרטנר המקבל יכול להתאים את הקצב והתחושה להעדפתם.

4. כפיות

למי שמעדיף חוויה אינטימית ומחבקת יותר, כפיות הן תוספת נהדרת לחדר השינה. הכפית מאפשרת לשני בני הזוג להירגע, כאשר בן הזוג המקבל שוכב על צדם ובן הזוג החודר כופף מאחוריהם ונכנס מאחור. הכפיות מאפשרות לשני בני הזוג ללטף ולגרות זה את זה בו זמנית, להגיע לגבהים של הנאה שאף תנוחה אחרת לא יכולה להשיג.

5. מספריים

אולי אחת מתנוחות המין המעניינות והלא קונבנציונליות ביותר, מספריים היא דרך מצוינת להשיג גירוי אינטנסיבי לשני בני הזוג. כדי להגיע לתנוחת המספריים המושלמת, שני בני הזוג צריכים לשכב משני הצדדים, פונים לאותו כיוון, ואז לכרוך את רגליהם זה סביב זה. תנוחה זו אידיאלית לגירוי נקודת הג'י והדגדגן והיא נהדרת למי שמעדיף שחיקה משופרת ומשחק דגדגן.

6. קאוגירל הפוכה/קאובוי הפוך

סקס הפוך יכול להתגלות כמשנה משחק אמיתי בחדר המיטות. קאוגירל/קאובוי הפוך היא תנוחה נהדרת להשגת חדירה עמוקה יותר הודות לשינוי זווית הכניסה. כדי להגיע לתנוחת קאוגירל/קאובוי הפוכה, על בן הזוג המקבל לטפס על ברכי בן הזוג החודר ולהתרחק ממנו, תוך שמירה על שתי רגליו על הקרקע. תנוחה זו מאפשרת קשר עין נהדר ובן הזוג לחדירה יכול לתמוך בגופו של בן זוגו על ידי אחיזה בירכיים.

7. עמידה

ספין נועז על התנוחה המיסיונרית הקלאסית, סקס עומד יכול להביא אינטנסיביות אמיתית לחדר השינה. כדי להתפנק בעמידה, שני בני הזוג צריכים להיות ממש בעמידה – אחד מבני הזוג צריך לעמוד מול הקיר או תמיכה אחרת, בעוד השני צריך לחדור מאחור. תנוחה זו מושלמת למי שאוהב את המין שלו עם מנה גדושה של הרפתקאות ונהנה לחקור גבהים חדשים של חיפוש ריגושים.

8. ישיבה בעל פה/ 69

אם הנאה אוראלית היא הקטע שלכם, אז ישיבה אוראלית היא התנוחה המושלמת להוסיף עוד יותר התרגשות מאושרת לחדר השינה. כדי להיכנס למצב אוראלי בישיבה, שני בני הזוג צריכים לשכב זה לצד זה, זה מול זה, בעוד שבן הזוג המקבל צריך למקם את עצמו באופן המאפשר לבן זוגו לבצע מין אוראלי בו זמנית. תנוחה זו נהדרת להנאה בו זמנית והיא אידיאלית למי שקל לו יותר להירגע בתנוחת ישיבה.

9. החתול

החתול הוא דרך שובבה ליהנות מעונג אוראלי עם חדירה עמוקה יותר. כדי להתחיל, בן הזוג המקבל צריך לשכב על הגב, לשמור על רגליהם פעורות זו מזו, ובן הזוג החודר צריך למתוח את פניו של בן זוגו, עם הפנים הרחק מהם. תנוחה נלהבת זו נהדרת למקסום גירוי הדגדגן, תוך שהיא מאפשרת לבן הזוג החודר לשלוט בזווית ובעומק החדירה.

10. הנשר

אם יאב יאם והלוטוס היו מתוקים, הנשר היה בן חסותם. הטייק מעורר ההשראה הזה

בלוג סקס סרט אהבה מאמרים נוספים

קונדומים: חשיבות ההגנה הבטוחה והיעילה

כשמדובר במניעת הריונות לא רצויים והגנה מפני זיהומים המועברים במגע מיני (STI), קונדומים הוכחו כאחת השיטות האמינות ביותר למניעת הריון. נדן לטקס דק זה שימש…

קונדומים: חשיבות ההגנה הבטוחה והיעילה

לגלות את העיר התוססת של תל אביב: שילוב של היסטוריה, תרבות ומודרנה

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק במזרח התיכון המציע שילוב ייחודי של קסם העולם הישן וחיי עיר מודרניים. ממוקמת…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב: שילוב של היסטוריה, תרבות ומודרנה

ההיסטוריה המסקרנת והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות

דירה דיסקרטית. עצם אזכור המילה מעורר תחושה של מסתורין, טאבו ושערורייה. זה היה נושא של קסם וגינוי במשך מאות שנים, עם קיומו שראשיתו בתרבויות עתיקות.…

ההיסטוריה המסקרנת והמחלוקת סביב הדירות הדיסקרטיות